Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Deniz Baykal güldürdü

6 kez izlendi, 23 Haziran 2015 Salı

TBMM Geçici Başkanı Deniz Baykal, “Geçici genel başkanınız olarak ilk andı ben içeceğim” demesi genel kurulda gülüşmelere yol açtı. Baykal, ifadesini, “Geçici Başkanınız” olarak düzeltti.


7 Haziran genel seçimlerinden sonra 25. Dönemde görev yapacak milletvekilleri TBMM Genel Kurulu’nda ant içiyor. CHP Milletvekili Deniz Baykal, en yaşlı milletvekili sıfatıyla geçici olarak Meclis’e başkanlık ediyor. Genel Kurul’a, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın girişi sırasında AK Parti sıralarından alkış sesleri yükseldi, muhalefet partileri sıraları ise Erdoğan’ı salona girişinde alkışlamadı.Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ’Hoşgeldiniz’ diyen Baykal, ilk olarak kendisinin ant içeceğini söyledi.
Baykal’ın ant içmesi öncesinde yaptığı konuşmada, “Geçici genel başkanınız olarak ilk andı ben içeceğim” demesi genel kurulda gülüşmelere yol açtı. Baykal, konuşmasını “Geçici Başkanınız” olarak düzeltmesinin ardından ant içti.

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>