Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Demokrasi nöbetine “Timsah” damgası…

Yeşil-beyazlı takımın yabancı oyuncuları coşkulu kalabalığı büyük bir hayranlıkla izledi.

10 Ağustos 2016 Çarşamba, 23:45
21609_genis

Bursasporlu futbolcular kentteki demokrasi nöbetine katıldı. Bursa’da, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösteren vatandaşların “demokrasi nöbeti”ne Bursasporlu futbolcularda katıldı.
15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na ellerinde Türk bayraklarıyla gelen vatandaşlar, slogan atıp, darbe girişimine karşı tepki gösterdi.Yeşil-beyazlı takım ise Demokrasi meydanında vatandaşlara destek verdi. Futbolcular, hep birlikte sahneye çıkarak ellerinde bayraklarla sloganlara eşlik etti.
Kaleci Harun Tekin vatandaşların isteği üzerine “üçlü” çektirirken, “Her zaman her yerde en büyük Bursa”, “Kırmızı beyaz en büyük Türkiye” sloganları atıldı.
Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu,”‘Allah bir daha milletimize böyle acılar yaşatmasın. Burada bu birliğimizi bu beraberliğimizi görenler, bu vatanı bölmeye bir daha asla kalkamayacaklar.” dedi. Söz alan futbolcu Sercan Yıldırım, “Türk milletiyle tekrar gurur duyduğunu dile getirdi.

44771_on 44768_on 44764_on 44775_on

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>