Son Dakika
25 Ocak 2017 Çarşamba

Demokrasi Meydanında fındık ile enerji depoladılar

01 Ağustos 2016 Pazartesi, 11:19
DEMOKRASİ MEYDANINDA FINDIK İLE ENERJİ DEPOLADILAR

Türkiye’nin dört bir yanında tutulan nöbetler, Bursa’da Demokrasi Meydanı’nda da devam ediyor.
Her akşam on binlerce vatandaşın katıldığı demokrasi nöbetinde, belediyelerin yanı sıra bazı sivil toplum kuruluşları da vatandaşlara ikramlarda bulunuyor.

DEMOKRASİ MEYDANINDA FINDIK İLE ENERJİ DEPOLADILAR
Vatandaşların enerji depolaması için Bursa Giresun Dernekleri tarafından küçük paketler halinde hazırlatılan 3 bin adet fındık kutusu ve su Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlara dağıtıldı.

DEMOKRASİ MEYDANINDA FINDIK İLE ENERJİ DEPOLADILAR
Bursa Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Kara, “Bursa Giresun Dernekleri olarak darbelerin her türlüsüne karşıyız. 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında vatan hainlerine milletimiz en güzel cevabı vermiştir ve vermeye devam etmektedir. Vatanı bölmek isteyenlere inat, var gücümüzle başkomutanımızın emriyle buradayız. İkinci bir emre kadarda burada nöbet tutmaya devam edeceğiz. Derneklerimiz olarak da bugün de burada günlerdir nöbet tutan vatandaşlarımızın enerji depolamaları için fındık ve su ikramında bulunduk” dedi.
Bursa İl Dernekleri Federasyonu standında dağıtılan fındıkların ikramında dernek başkan ve yöneticileri de hazır bulundu.

DEMOKRASİ MEYDANINDA FINDIK İLE ENERJİ DEPOLADILAR DEMOKRASİ MEYDANINDA FINDIK İLE ENERJİ DEPOLADILAR

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>