Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Darbe girişimine karşı vatandaşlardan vinçli savunma

Vinci yol ortasına çekerek, trafiğe kapattı ve olay yerinden uzaklaştı.

16 Temmuz 2016 Cumartesi, 20:30
DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI VATANDAŞLARDAN VİNÇLİ SAVUNMA

Darbe girişimi sırasında İstanbul Yolu üzerindeki Bursa İl Jandarma Komutanlığı önünde de hareketli dakikalar yaşandı. Komutanlık girişinde çok sayıda sivil araç barikat oluşturdu. Bursa’da İstanbul yolu şehir merkezine geliş istikameti bir vinç ile trafiğe kapatıldı.
Tüm yurtta askeri darbe girişiminin yankıları sürerken, Bursa’da ilginç bir olay yaşandı. İstanbul Yolu Hilton Otel önüne vinç ile gelen kimliği belirsiz bir şahıs, vinci yol ortasına çekti. Yolu tamamen trafiğe kapatan vinçten inen kimliği belirsiz şahıs, siyah renkli lüks bir otoya binerek olay yerinden uzaklaştı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, gördükleri manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Yaklaşık yarım saat süren uğraşının ardından bir vatandaş, aracın camını kırıp, vinci yol kenarına aldı. Uzun uğraşların ardından yol trafiğe açıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>