Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

Dağ Bisikleti Yarışları’na Nilüfer damgası

29 Mayıs 2015 Cuma, 01:21
Nilüfer Bisiklet (1)

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Yalova’da düzenlenen MTB Kupası’na katılan Nilüfer Belediyesporlu bisikletçiler, Bursa’yı en iyi şekilde temsil ederek kürsüde yer aldı. Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışları Yalova’da yapıldı. Yalova Altınova Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen müsabakalara Lüksemburg ve Yunanistan’dan da yabancı sporcular katıldı. Yarışlarda Nilüfer Belediyesporlu bisikletçiler de pedal çevirdi. Farklı kategorilerde birbirleriyle kıyasıya mücadele eden 76 sporcunun yer aldığı müsabakalarda Nilüfer Belediyesporlu bisikletçiler Bursa’yı en iyi şekilde temsil etti.

Katıldığı bisiklet yarışlarında çok sayıda başarının altına imza atan Nilüfer Belediyesporlu bisikletçi Sinan İli U17 kategorisinde 01:06:34 derecesiyle damalı bayrağı göğüsleyerek birinci oldu. Genç Erkek kategorisinde pedal çeviren Mustafa Eren Cin de üçüncü olarak bronz madalya almaya hak kazandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>