Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Cumhurbaşkanı’ndan Bursa’ya selam…

Her ay Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen muhtarlarla Cumhurbaşkanlığı Külliyesinden buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Aralık’taki buluşmada İnegöllü muhtarlar aracılığıyla Bursalılara selamlarını iletti. İnegöl ilçesi 1 Kasım seçimlerinde yüzde 70 oy ile Ak Parti’nin kalelerinden birisi olmuştu.

12 Aralık 2015 Cumartesi, 10:28
cbaşkani

Her ay Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen muhtarlarla Cumhurbaşkanlığı Külliyesinden buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Aralık’taki buluşmada İnegöllü muhtarlar aracılığıyla Bursalılara selamlarını iletti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin 9 ilinden gelen mahalle ve köy muhtarları ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde 16. kez bir araya geldi. Aksaray, Artvin, Bursa, Elazığ, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kayseri, Ordu ve Sakarya’dan gelen 400’e yakın köy ve mahalle muhtarı, öğle yemeğinde ağırlandı.

İNEGÖLLÜ DÖRT MUHTAR KÜLLİYEDE
16. buluşmaya İnegöl’den dört mahalle muhtarı da katıldı. Çeltikçi Mahallesi Muhtarı Rıdvan Uslu, Gülbahçe Mahallesi Muhtarı Mehmet Şen, Lütfiye Mahallesi Muhtarı Ahmet Ayaz ve Dipsizgöl Mahallesi Muhtarı Selami Şen, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile el sıkışarak ayaküstü sohbet ettiler.
İNEGÖL’E SELAM SÖYLEYİN
Çeltikçi Mahallesi Muhtarı Rıdvan Uslu, “Cumhurbaşkanımız her ay muhtarları külliyesinde ağırlıyor. Bizde İnegöl’den dört mahalle muhtarı geçtiğimiz Salı günü Cumhurbaşkanlığı külliyesinde gerçekleştirilen programa katıldık. Çok güzel ağırlandık. Cumhurbaşkanımızla ayaküstü sohbet etme şansını yakaladık. Ayaküstü sohbetimizde, Cumhurbaşkanımız bana ‘İnegöl’e selam söyle’ dedi. Bende bu selamı hemşerilerimize iletiyorum, İnegöllüleri unutmamış. Allah ondan razı olsun” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>