Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Cumhurbaşkanı Başbakanı böyle kutladı…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından 1 Kasım seçimleriyle ilgili açıklama yaptı.

02 Kasım 2015 Pazartesi, 10:14
ASRIN PROJESİ HİZMETE GİRDİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: “KAÇAK SARAY KADAR BAŞINIZA TAŞ DÜŞSÜN” “ENİNDE SONUNDA BUNU YAPACAKSINIZ, KUZU KUZU GELECEKSİNİZ” “BİZ KARŞILARINA TEK YÜREK, TEK GÖVDE OLARAK ÇIKTIĞIMIZDA, O TERÖR ÖRGÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından, 1 Kasım seçimleriyle ilgili açıklama yaptı. Erdoğan Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda AK Parti ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu kutlayarak, “1 Kasım seçimlerine katılan tüm partilerimizi ve oylarıyla milli iradenin tecellisini sağlayan tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum. Tek başına iktidar olan AK Parti’yi, Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu kardeşimi kutluyorum. Sandıkta ortaya koyduğu irade ile Türkiye’nin geleceğine, 2023 hedeflerine sahip çıkan milletimizin her bir ferdine teşekkür ediyorum. 1 Kasım seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Davutoğlu’ndan Erdoğan’a cevap
1 Kasım seçimleri sonrasına Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu kutladı. Davutoğlu da bu kutlamanın üzerine Erdoğan’a cevap yazdı.
Twitter üzerinden Erdoğan’a cevap yazan Davutoğlu mesajında, ‘Sayın Cumhurbaşkanım, sizden aldığımız bu kutlu davayı daha ileriye taşımaya kararlıyız. 1 Kasım demokrasi zaferi hayırlı olsun’ ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>