Son Dakika
25 Ekim 2016 Salı

Colin Kazım’dan şok tweet! Haddini aştı…

Feyenoord’a bedelsiz giden milli futbolcu, Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı’ya inanılmaz sözler söyledi. Twitter adresinden yaptığı açıklamada haddini aşan Kazım, “Bursaspor asla para alamayacak. Fernandao serbest kalacak. Bravo Recep” ifadelerini kullandı.

02 Mayıs 2015 Cumartesi, 09:32
0

Bursaspor’un sezon başında satın alma opsiyonu ile Feyenoord’a kiraladığı Kazım, bu sezon gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmişti. Recep Bölükbaşı yönetiminin sözleşme stratejisinde yaptığı hatadan yararlanan Feyenoord, Kazım’ın satın alma opsiyonunu kullandı ve transfer için Yeşil Beyazlılar’a herhangi bir bedel ödemedi.

BURSASPOR ASLA PARA ALAMAYACAK

Sözleşmesi gereği Kazım’ın Feyenoord’da aldığı ücretin bir bölümü Bursaspor tarafından karşılanıyordu. Attığı tweetlerle haddini aşan Kazım, “Bu sezon Bursaspor tarafından ödenen maaşlarla Feyenoord’da iyi bir sezon oldu” ifadelerini kullandı. Bu sözler Bursaspor taraftarının Kazım’a büyük tepki göstermesine sebep oldu.

FERNANDAO SERBEST KALACAK

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı’na hakaret eden Kazım, Fernandao ile ilgili iddiada bulunarak, “Ve şimdi Fernandao serbest kalacak. Hahahah bravo Recep” tweetini attı. Kazım, “Feyenoord bonservisim için para ödemeyecek. Bursaspor asla para alamayacak”, “Marakesh’de her şey Bursaspor tarafından ödendi iyi günler!! Hahaha” sözleriyle tam anlamıyla şok etkisi yarattı.

COLİN’İN ŞOK VİDEOSU ÇIKMIŞTI

Colin Kazım’ın Bursaspor’da kadro dışıyken şok bir videosu ortaya çıkmıştı. Tecrübeli oyuncu sosyal paylaşım sitesinde yer alan videosunda Finalsporlu eski oyuncu Marshall Moses ile ne olduğu bilinmeyen bir maddeyi kullanırken görüntülendi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>