Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Çolak’tan engel tanımayan öğrencilere ödül

İşitme Engelli Okullar Spor Oyunları’nda başarı elde eden öğrencilerle bir araya geldi.

01 Haziran 2016 Çarşamba, 12:42
cvbnmjhg

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, ‘İşitme Engelli Okullar Spor Oyunları’nda başarı elde eden öğrencilerle bir araya geldi.
Türkiye çapında çeşitli branşlarda başarı elde eden öğrencileri tebrik eden Çolak, fırsat verildiğinde engellilerin büyük işler başarabileceklerini bir kez daha ispatladığını ifade etti. Öğrencilerin başarısının Bursa için gurur verici olduğunu kaydeden Çolak, başarılı sonuçların önümüzdeki yıllarda da devam etmesini temenni etti.
Çolak, “Her biriniz mücadele azminizle bize örnek oldunuz. Eminim ki gerek spor, gerek iş, gerekse de sosyal hayatınızda örnek başarılarla toplumumuza yön göstereceksiniz. Bizim de üzerimize düşen görev her zaman size destek olmaktır. Bu açıdan başarılarınız için her birinizi tek tek tebrik ediyorum” diye konuştu.
Çolak, “2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı İşitme Engelli Okullar Spor Oyunları”nda başarılı olan öğrencilere kupa ve madalyalarının yanı sıra çeşitli hediyeler takdim etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>