Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Çok koşuyor ama boş koşuyorsunuz…

Futbolcuların daha gayretli olmalarını isteyen teknik direktör Ertuğrul Sağlam, dünkü antrenmanda, “Çok koşuyorsunuz ama boş koşuyorsunuz” dedi.

25 Kasım 2015 Çarşamba, 08:38
ertuğrul anrtenman

Futbolcuların daha gayretli olmalarını isteyen teknik direktör Ertuğrul Sağlam, dünkü antrenmanda, “Çok koşuyorsunuz ama boş koşuyorsunuz” dedi.

Bursaspor dün yaptığı antrenmanla Kayserispor maçı hazırlıklarını sürdürdü. İdmana teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın söyledikleri damga vurdu. Yeşil Beyazlı futbolcuların daha gayretli olmasını isteyen ve antrenmanı sık sık durdurarak oyuncularını uyaran Sağlam, çalışma boyunca bir saniye dahi gözünü kırpmadı. Sağlam’ın en dikkat çeken sözü ise; “Çok koşuyorsunuz ama boş koşuyorsunuz” demesi oldu.

MAÇA DA YANSITALIM

İdmanın birçok bölümünde oyuncularını sert dille uyaran Sağlam şunları söyledi: “Paslaşırken, topun şiddetini iyi ayarlamalısınız. Çok çabuk şekilde düşünüp paslaşmanız gerekiyor. Terse atılan toplara dikkat edelim. Bu işi burada iyi yapıyorsak maça da yansıtalım. Çok koşuyorsunuz ama boş koşuyorsunuz. Hücum ederken ve rakibi karşılarken sizden çok daha dikkatli olmanızı istiyorum”.

Kaynak: Bursa Hakimiyet / Barış YALIM

antrenmann

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>