Çok güzel hareketler bunlar

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

22 Nisan 2015 Çarşamba, 18:55
bozbey dündar

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, geçtiğimiz yıl ekim ayında yeni hizmet binasına taşınan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti. Vatandaşlara ve çalışanlara sorularak adı Nilüfer Belediyesi Halk Evi olarak belirlenen yeni hizmet binasını ziyaretinde Osmangazi Belediye Başkanı Dündar’a Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Erdönmez de eşlik etti. Bozbey, “Kendisiyle hem Bursa’yı, hem de bölgemizi konuştuk. Çünkü her ikimiz de kent yöneticisiyiz, aynı zamanda da Büyükşehir Belediye Meclisi üyesiyiz. Kente dair ve geleceğe dair paylaşımlarımız oldu. Mustafa Dündar, Osmangazi ile ilgili geleceği dair görüşlerini paylaştı. Biz de Nilüfer ile ilgili görüşlerimizi paylaştık. Ziyaret için kendisine çok teşekkür ederim, çok memnun oldum” dedi.
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da hem kendisinin hem de Başkan Bozbey’in amacının güzel bir kent oluşturmaya yönelik hizmet sunmak olduğunu belirterek, “Eski Başkan yeni bina…Hayırlı olsuna geldik, ayrıca bölgeyi görelim dedik. Başkan’ın çalışmalarını takip ediyoruz, tüm Bursa takip ediyor. Kendisinin de söylediği gibi birlikte Büyükşehir Belediyesi’nde meclis üyesiyiz. Sonuçta ortak çalışmamız Bursa için. Bursa’nın modernleşmesi, tarihiyle dokusuyla ileriye yönelik güzel bir şehir ortaya çıkarmak bizlerin asıl görevi. İnşallah bu güzel ortamda güzel mekanda hayırlı hizmetlere devam eder. Başarılar diliyoruz” diye konuştu.
Başkan Bozbey, ziyaret sırasında Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a Nilüfer Belediyesi Halk Evi’ni de gezdirdi. Bozbey, Hizmet Masaları, Basın Toplantı Odası, Meclis Salonu’yla ilgili Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a bilgi verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>