Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Çocuklarının okulunu imece yapıp yenilediler

Bursa’nın Nilüfer ilçesinin Yolçatı Mahallesi’nde, Şehit Coşkun Çalı İlk ve Ortaokulu, veliler tarafından imece usulüyle yenilendi.

15 Eylül 2015 Salı, 10:33
tadilat

Yeni eğitim ve öğretim döneminin yaklaşmasıyla okullarda hazırlıklar hızlandı. Öğrencilerin iyi şartlarda eğitim görmesini hedefleyen öğretmen ve veliler, örnek çalışmalara imza atıyor. Yolçatı Şehit Coşkun Çalı İlk ve Ortaokulu, veliler ve okul aile birliği iş birliğiyle yenilendi. Yapılan tadilatla okul yeni çehresine kavuştu. Okulun iç cephe boyası, idari binaları ve sınıfları yenilendi. Sınıflara projeksiyonlar ve perdeler takıldı. Ayrıca sınıflarda bulunan panolar da yenilendi.
Okulun fiziki şartlarını daha iyi hale getirmek istediğini söyleyen Okul Müdürü Ayfer Sönmez, “Öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim görmesi için uğraşıyoruz. Velilerimiz, okul aile birliği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müzün katkılarıyla okulumuz yenilendi. Yeni eğitim ve öğretim yılına hazırız. Bu durumdan çok memnunuz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz artık daha ferah bir ortamda eğimlerini sürdürecek” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>