Çocuklar acil servisten korkmayacak

Bursa’da Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nin acil servisi yenilendi.

30 Haziran 2016 Perşembe, 11:22
ÇOCUKLAR ACİL SERVİSTEN KORKMAYACAK

Bursa’da Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nin acil servisi yenilendi.
Güney Marmara bölgesine hizmet veren hastanesinin acil servisi, polikliniğinden, bankosuna, tuvaletinden, duvarlarına varıncaya kadar çocuklara özel dizayn edildi. Acil servisin hasta karşılama alanı genişletilerek daha ferah bir alan kazandırılırken kayıt ve triaj bankoları da yenilendi.
Acil servisin son durumu hakkında konuşan Hastane Yöneticisi Uzman Dr. Erkan Yıldırım, “Hayırseverlerin desteği ile acil servisimizde öncelikle hasta karşılama alanları genişletilerek daha fonksiyonel hale getirildi. Ayrıca tüm alanlar çocukların sevdiği masal ve çizgi karakterlerin tabloları, karikatürize straforların duvarlarını süslediği ve yine yer kenar fayanslarında sevimli hayvan figürlerinin yer aldığı döşemeler kullanılarak acil servisi korkulan bir yer olmaktan çıkartmayı istedik. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

ÇOCUKLAR ACİL SERVİSTEN KORKMAYACAK

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>