Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

Cezaevi çocukları için sahneye çıktılar

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği konserde Balcı&Basman Cello Duo, şarkılarını cezaevinde yaşamak zorunda kalan çocuklar için seslendirdi.

12 Nisan 2015 Pazar, 17:36
0

Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi anlamlı bir konsere daha ev sahipliği yaptı. Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği konserde, Bursa Cezaevi’nde doğan bebeklerin ve annelerinin ihtiyacı olan malzemelerin temini için Balcı&Başman Cello Duo sahne aldı. Bursa’daki ilk konserlerini cezaevi çocuklarına yararına veren Balcı&Başman Cello Duo konserine sanatsever yoğun ilgi gösterdi. Konsere Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Berna Hacer Bilici, Bursa Cezaevi Müdürü Sabri Karataş da katıldı.
Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası viyolonsel sanatçıları Burç Balcı ve Murat Başman’dan oluşan Balcı&Başman Cello Duo, Klasik Türk Müziği, Klasik Batı Müziği’nin yanı sıra pop ve rock eserleri birbirine harmanlayarak katılımcılara müzik ziyafeti sundu. Gecenin sonunda Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Berna Hacer Bilici ve Balat Lions Kulübü Başkanı Oral Özeken sanatçılara, tüm izleyenler adına çiçek vererek teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>