Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Ceceli’den Tarkan’a ilginç gönderme

Mustafa Ceceli Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konserde Tarkan’a göndermede bulundu.

16 Şubat 2016 Salı, 12:24
mustafa-ceceli-den-tarkan-a-ilginc-gonderme-8163201_x_7053_o

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konser sonrası ilginç açıklamalarda bulundu. Ceceli konserler için kendisini Tarkan’la karşılaştırdı.

HER KOLTUĞA İKİ KIRMIZI GÜL

Başarılı şarkıcı Mustafa Ceceli, bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Günü Bostancı Gösteri Merkezi’nde, ”Aşk İçin Gelmişiz” isimli albümünde yer alan şarkılarının da ilk kez yer alacağı konserini gerçekleştirdi. Her 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Bostancı’da sahne alanMustafa Ceceli, sevenlerine her bir koltuk için ikişer adet kırmızı gül bıraktı.

mustafa-ceceli-den-tarkan-a-ilginc-gonderme-8163201_2783_m

”ÇOK BAŞKA BİR DUYGUYMUŞ”

Mustafa Ceceli’nin konser bileti günler öncesinden tükenmesi sanatçıyı öylesine mutlu etti ki basın mensuplarıyla yaptığı röportajda ilk cümlesi bu oldu. Mustafa Ceceliröportajında, “Şimdi Tarkan’ı daha iyi anlıyorum. Biletler satışa çıktığı anda bitmesi çok başka bir duyguymuş. Tabi henüz Tarkan gibi 10 gün üst üste bilet satabileceğimi sanmıyorum.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>