Canlı yayında cinsel taciz böyle yaşandı

1928 kez izlendi, 13 Ocak 2016 Çarşamba

Korkunç olay ABD’nin popüler teleyizyon kanallarındna biri olan KTLA’in muhabirlerinden Mary Beth McDade’in başına geldi.

Korkunç olay ABD’nin popüler teleyizyon kanallarındna biri olan KTLA’in muhabirlerinden Mary Beth McDade’in başına geldi. Her şey ünlü şarkıcı David Bowie’nin ölümüyle ilgili haber merkezine canlı bağlantı yapıldığı sırada yaşandı.Mary Beth McDade yayına bağlanıp anonsunu yapmıştı ki arka tarafta kısa bir süredir duran gri sweetshirt giyen genç adam birden kameraya yaklaştı ve genç kadına arkadan saldırdı. İşte tam o anda kemaraman korkunç olayın canlı yayın yansımasını engelleyerek kameranın yönünü değiştirdi. Ancak muhabirin çığlıkları durumun ne kadar korkunç olduğunu anlatmaya yeterliydi.Saldırgan olayın ardından koşarak uzaklaştı. Birkaç saat sonra muhabir Mary Beth McDade Instagram hesabından polislerle çektirdiği bir fotoğrafa “Ben iyiyim. Merak etmeyin. Onu yaklamaya çalışan herkese çok teşekkür ederim” notunu yazdı.

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>