Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Canlı yayında bayıldı

Ünlü sanatçı Zerrin Özer, TRT Müzik kanalında sunuculuğunu yaptığı programda canlı yayında fenalaşınca herkesi korkuttu.

10 Şubat 2016 Çarşamba, 17:31
zerrin özer

TRT Müzik’te ‘Zerrin Söylüyor’ adlı müzik programını sunan Zerrin Özer, canlı yayın sırasında bayıldı.

İLK MÜDAHALEYİ TEKNİKERLER YAPTI

Yayın saatinde tansiyonunun düşmesi nedeniyle fenalaşan Zerrin Özer’e ilk müdahaleyiTepebaşı’ndaki TRT binasında ambulans teknikerleri yaptı. Düşük tansiyon nedeniyle fenalaştığı öğrenilen Zerrin Özer, daha sonra Okmeydanı’ndaki özel Memorial Hastanesi’nin acil servisine kaldırıldı. Yaklaşık 1 saat müşaade altında tutulan Özer’in durumunun biraz düzelmesiyle birlikte gece 01:00’de taburcu edilerek dinlenmesi için evine götürüldü.

zerrin özer 1

“İYİYİM ÇOK ŞÜKÜR”

Hastane çıkışı oldukça bitkin ve yorgun olduğu gözlenen başarılı şarkıcı, “Canlı yayında tansiyonum çok düşmüş, 7/5’e düştüğü için fenalaştım. Allah’tan yayında iken toparladım biraz ama son anda durumu toparlamaya çalıştım. Burada gereken müdahaleyi yaptılar, iyiyim çok şükür” dedi.

“KAFANIN RAHAT OLMASI LAZIM”

Doktorunun kendisine dinlenmesi gerektiğini söyleyen Özer, “Zaten haftanın 1 günü program yapıyorum, onun haricinde dinleniyoruz. Ama tabi kafanın biraz rahat etmesi lazım, bedenen ne kadar da rahat olsan kafanın rahat olması lazım” dedi.

Konuşmakta bile zorluk yaşadığı görülen Zerrin Özer, daha sonra aile dostlarının ve yardımcılarının vasıtasıyla özel VIP aracına binerek evinin yolunu tuttu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>