Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Caner Demirci İnegöl Belediyespor’da

Türkiye Erkekler Voleybol 1. Lig takımlarından İnegöl Belediyespor, Adana Beyzaspor’dan smaçör Caner Demirci’yi transfer etti.

15 Temmuz 2016 Cuma, 12:18
CANER DEMİRCİ İNEGÖL BELEDİYESPOR’DA

Türkiye Erkekler Voleybol 1. Lig takımlarından İnegöl Belediyespor, Adana Beyzaspor’dan smaçör Caner Demirci’yi transfer etti.
Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine Voleybol Şube Sorumluları Furkan Baştürk ile Rıdvan Kocaağa katıldı. İmza töreni öncesi açıklama yapan Baştürk, “Bugün smaçör mevkiinde oynayan Caner Demirci kardeşimizle anlaşmaya vardık. 1982 Bursa doğumlu bir kardeşimiz. Geçen sene Adana Beyzaspor’da forma giydi. Bu sene tecrübesiyle takımımızın başarılarına katkı sunacaktır. Her iki taraf içinde hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
Caner Demirci ise, “İnegöl Belediyespor’a geldiğim için çok mutluyum. İnşallah güzel bir seneye başlayacağız. Hedeflerimize ulaşıp, seyirciyi de memnun edeceğimizi düşünüyorum. İnşallah İnegöl için hayırlı bir transfer olur” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından Caner Demirci, kendisini bir yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>