Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Çamurlu parkurda ralli heyecanı

29 Kasım 2015 Pazar, 16:25
RALLİ ŞAMPİYONASINDA PİLOTLAR ZOR ANLAR YAŞADI

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde düzenlenen 2015 TOSFED Rallikros Kupası’nın 3. ve 4 ayağında, sürücüler zorlu çamurlu parkurda zor anlar yaşadı.
2015 TOSFED Rallikros Kupası Orhangazi’de yer alan Göl Kenarı Spor Tesisleri Rallikros Parkuru’nda gerçekleştirildi. 3 kategoride sezon birincilerini belirleyen Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) ve Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü (KOSDER) ortak organizasyonu, ulusal ve mahalli olarak iki ayrı klasmanda düzenlendi. Orhangazi Belediyesi’nin de katkı koyduğu organizasyon kapsamında, İznik Gölü kenarında yer alan bin 100 metre uzunluğundaki toprak zeminli otokros pistinde koşulan yarışlar dün saat 09.30’da başladı.
Orhangazi Belediyesi’ne ait İznik Gölü Orhangazi Sahilinde yapılan yarışlar yağışlı hava nedeniyle ağırlaşan pistte yapıldı. Çok sayıda yarış severin de takip ettiği yarışlarda kıyasıya yarışlar yaşandı. 3 ve 4. ayak yarışlarının yapıldığı yarışlarda pilotlar çamurlu pistte zaman zaman zor anlar yaşadı.

RALLİ ŞAMPİYONASINDA PİLOTLAR ZOR ANLAR YAŞADI RALLİ ŞAMPİYONASINDA PİLOTLAR ZOR ANLAR YAŞADI RALLİ ŞAMPİYONASINDA PİLOTLAR ZOR ANLAR YAŞADI

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>