Son Dakika
25 Ekim 2016 Salı

Çalınan motosikletini böyle buldu…

Bursa’nın İnegöl ilçesinde bir vatandaş, iş yerinin önünden çalınan elektrikli bisikletini iki gün sonra gezmek için gittiği AVM otoparkında buldu.

10 Ekim 2015 Cumartesi, 15:01
motosiklet

Edinilen bilgiye göre, bisikleti Orhaniye Mahallesi’ndeki iş yerinin önünden çalınan Semih Esen, önceki akşam gezmek için gittiği İnegöl AVM otoparkında iki gün önce çalınan elektrikli bisikletini gördü. Otoparktaki elektrikli bisikleti inceleyen Esen, elektrikli bisikletin kendisine ait olduğundan emin olunca durumu emniyet ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, bir tutanakla elektrikli bisikleti sahibine teslim etti. Elektrikli bisikleti çalan hırsızların anahtarı değiştirmesi nedeniyle bisikleti çalıştıramayan Esen, bisikletini arkadaşlarının elektrikli bisikletine zincirle bağlayarak götürebildi. Polis, elektrikli bisikleti çalan hırsızı yakalamak için çalışma başlattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>