Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Çağatay Ulusoy’un ısrarı kriz çıkardı!

1 milyon 800 bin TL karşılığında bir giyim markasının yüzü olan Çağatay Ulusoy, çekim için Mert Alaş’la çalışmak istedi. Alaş’ın ücreti firmaya fazla gelince kriz çıktı.

24 Şubat 2016 Çarşamba, 15:19
cagatay-ulusoy-un-mert-alas-israri-8190950_x_8004_o

Leyla Lydia Tuğutlu’yla başrolünü paylaştığı ‘Delibal’ filmiyle adından söz ettiren Çağatay Ulusoy’un, bir giyim firmasıyla anlaştığı iddia edildi. Yeni sezonda bir diziyle ekrana gelecek oyuncunun, reklamdan 1 milyon 800 bin TL aldığı öğrenildi. Ulusoy, firma yetkilileriyle anlaşmadan sonra fotoğraf çekimi için Justin Bieber, Lady Gaga, Madonnave Kate Moss gibi dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan Mert Alaş’ı istedi. Ulusoy’un isteğini olumsuz karşılamayan firma yetkilileri Alaş’la görüşmelere başladı. Alaş firmadan 1 milyon TL talep edince görüşmeler yarıda kaldı. Ücreti fazla bulan firma, başka isimlerle görüşürken Ulusoy’un çekimde Alaş’ı ısrarla istediği konuşuluyor.

cagatay-ulusoy-un-mert-alas-israri-8190950_6779_m

ABD’Lİ ÜNLÜ MODELİ İSTEDİ

Fotoğraf krizi çözülmezken oyuncu, reklam partneri olarak 20 yaşındaki ABD’li model Gigi Hadid’i önerdi. Mert Alaş, Madonna’nın da aralarında olduğu dünyaca ünlü yıldızların en yakın arkadaşı.

cagatay-ulusoy-un-mert-alas-israri-8190950_9604_m

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>