Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Büyükşehir’in kupa sevinci

Anadolu Kupası Türkiye Yüzme Şampiyonası’ndan üçüncülük kupasının sahibi olarak döndü.

02 Ağustos 2016 Salı, 16:45
yuzmede_27_yil_sonra_gelen_rekor_1469175891_153

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları, ‘Anadolu Kupası Türkiye Yüzme Şampiyonası’ndan üçüncülük kupasının sahibi olarak döndü.
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, 26 takımın katıldığı ‘Anadolu Kupası Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda bayanlarda bir birincilik, beş ikincilik ve dört üçüncülük alarak takım halinde üçüncülük kupasının sahibi oldu. Samsun Atakum Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleşen yarışlarda genç sporcu Safanur Bacak, 200 metre kurbağa kategorisinde ‘Türkiye Birincisi’, 100 metre kurbağada ‘Türkiye ikincisi’, 200 m karışık kategorisinde de Türkiye 3.’sü olarak kürsüde yerini aldı. Ceyda Koymen 50 metre sırt yarışlarında ‘Türkiye üçüncüsü’, Seray Göçmenoğlu 200 metre kelebek yarışında ‘Türkiye ikincisi’ ve 4×100 bayrak takımı da 4 ikincilik alarak 26 takımın katıldığı şampiyonadan bol dereceyle döndü. Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yüzücüleri, üçüncülük kupasını alarak Bursa’nın gururu oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>