Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Büyükşehir’den özel çocuklara madalya

Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün gerçekleştirdiği okullar hayat olsun projesi kapsamında düzenlenen Özel Çocuklar Spor Oyunları sona erdi.

16 Mayıs 2016 Pazartesi, 10:14
şlkjhgfd

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün koordinatörlüğünde gerçekleştirilen okullar hayat olsun projesi kapsamında düzenlenen Özel Çocuklar Spor Oyunları sona erdi.
Voleybol, Futbol, Atletizm, Masa tenisi, Petank, Bowling ve Yüzme branşlarında Büyükşehir Belediyesi’ne ait spor tesislerinde gerçekleştirilen ve 17 ilçeden 612 öğrencinin katıldığı oyunlarda her sporcu madalya ile ödüllendirilirken, dereceye giren okul takımları ise 7 Haziran’da Tofaş Spor Salonunda gerçekleşecek olan aynı zamanda dev final niteliği taşıyan ve 8000 öğrencinin katılacağı Nilüfer Sağlıklı yaşam ve İlçe Spor şenliğinde kupalarını alacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>