Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

BUSKİ’den anlamlı destek

BUSKİ kampanyaya destek vermek amacıyla çalışanları arasında duyuru yaparak kitap ve oyuncak topladı.

06 Haziran 2016 Pazartesi, 11:38
ööhjgfhdgfd

Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bursa Şubesi’nin 4 yıldır “Saklamıyorum, Paylaşıyorum” sloganıyla sürdürdüğü kitap ve oyuncak kampanyasına, çalışanlarından temin ettiği kitaplarla destek oldu.
Kitap teslim töreni nedeniyle BUSKİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Adem Vural’ı ziyaret eden KalDer Bursa Şubesi Genel Sekreteri Aykan Kurkur, katkılarından dolayı BUSKİ’ye teşekkür etti.
Kampanyayla, kullanılmayan iyi durumdaki kitap ve oyuncakların evlerde saklanması yerine ihtiyacı olan çocuklarla paylaşılmasını amaçladıklarını belirten Kurkur, “Bursa’nın marka kurumlarından ve KalDer üyeleri arasında yer alan BUSKİ de kampanyaya destek vermek amacıyla çalışanları arasında duyuru yaparak kitap ve oyuncak topladı. Gösterilen duyarlılık ve destek nedeniyle BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı başta olmak üzere, kitap desteğindeki katkıları nedeniyle BUSKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Adem Vural, organizasyonda görev alan BUSKİ personeli ile evlerinde kullanılmayan kitapları kampanyamıza bağışlayan BUSKİ çalışanlarına teşekkür ediyorum. Toplanan kitap ve oyuncakları ihtiyacı olan çocuklara iletilmek üzere okullara ulaştırıyoruz. 4 yılda 2000 kitap, 6000 oyuncağı Van, Kars, Elazığ, Şanlıurfa, Kilis, Bitlis, Bursa gibi illerde çocuklara ulaştırdık, kütüphanelerin oluşumuna destek verdik. BUSKİ gibi kurumlarımızın desteği ile kampanyamız çığ gibi büyüyor” diye konuştu.

BUSKİ’DEN SOSYAL SORUMLULUĞA ANLAMLI DESTEK
BUSKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Adem Vural da KalDer Bursa Şubesi Genel Sekreteri Aykan Kurkur başkanlığındaki KalDer heyetini, BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı adına ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, KalDer Bursa Şubesi aracılığıyla Bursa’dan ülke geneline yayılan böylesine anlamlı sosyal sorumluluk kampanyasına sundukları katkı nedeniyle onur duyduklarını vurguladı. Vural, BUSKİ çalışanlarının hediye ettikleri kitapların, yaz döneminde çocuklara karne hediyesi olması dileğinde bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>