Son Dakika
26 Ekim 2016 Çarşamba

Bursa’ya yıldız yağacak

23 ülkede 1 yıl boyunca hareket halinde farklı tarihlerde moda haftaları şeklinde düzenlenen ‘İpek Yolu Fashion Week’ moda etkinliği Türkiye’de de ilk olarak Bursa’dan start alacak.

11 Nisan 2015 Cumartesi, 00:36
11083617_824672437585809_8506145906763840492_n

Eyüp TURAN

Dünyada bir ilk olan ve 23 ülkede 1 yıl boyunca hareket halinde farklı tarihlerde moda haftaları şeklinde düzenlenen ‘İpek Yolu Fashion Week’ moda etkinliği Türkiye’de de ilk olarak Bursa’dan start alacak. Moon Copy Center’ın ana sponsorluğunda gerçekleşecek İPEKYOLU FASHION WEEK dünya lansmanında dünyaca ünlü model ve modacılar Bursa’ya gelecek.

VICI Garden Clup’te ünlü manken Cansu Vatansever’in sunuculuğunu yapacağı gecede, birçok marka ve modacının yanı sıra birbirinden ünlü konuklar yer alacak. Şiyar Akboğa, Deniz Yorgancıoğlu, Lale Çalıkuşu ve finalinde Mert Erkan’ın da katılacağı muhteşem gecede; Lady Gaga, Beyonce, Kate Pary gibi bir çok starın modacısı Stevie Boi de boy gösterecek.  Gecenin koreograflığını Asil Çağıl’ın gerçekleştireceği lansmanda ünlü mankenler podyuma çıkacak.

cansu vatanseversabrina holanda

 

Gecenin onur konukları arasında Best Model Of The Turkey ve World kurucusu Erkan Özerman ile birlikte top model Sabrina Hollande , IPYFW marka yüzü ünlü model Victoria Birtnaskaya, TOUCH güzellik salonu kurucusu ve makeup Derya Tetik olacak. Ayrıca, defilelerden önce Vedat Behar’ın canlı performansı ve hemen ardından geçtiğimiz günlerde yeni albümü çıkan model Ece Maya Filiz, canlı performansıyla sahne alacak. DJ BORAL KIBIL tarafından fashion parti ile son bulacaktır.

vedat beharemrahkayihan

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>