Bursa’ya sağanak yağış geliyor

Marmara’da güneşli ve ılık hava yerini soğuk ve yağmurlu havaya bırakıyor. Bu geceden itibaren hava sıcaklığı 7 derece birden azalacak.

06 Nisan 2015 Pazartesi, 10:47
sağanak yağış yağmur

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Marmara’nın kuzey ve batısı ile Kuzey Ege’de görülecek kuvvetli yağışlar için uyardı.Güneşli ve ılık havanın yerini soğuk ve yağmurlu havyaa bırakması beklenirken hava sıcaklığı da 7 derece birden düşecek.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada, Trakya’da gece başlayan yağışların bugün öğle saatlerinde Edirne ve Kırklareli’nde, akşam saatlerinde İzmir, Çanakkale ve Tekirdağ’da gece ve sabahın ilk saatlerinde ise Balıkesir, Bursa, Yalova ve İstanbul’da olacağı tahmin ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü meydana gelebilecek su baskını ve yıldırım düşmesi, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı vatandaşları dikkatli ve tedbirli olması konusunda uyardı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>