Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Bursa’ya modern bir hastane daha

Orhangazi Devlet Hastanesi için yeni inşa edilen modern binada tüm çalışmalar tamamlandı.

15 Temmuz 2016 Cuma, 15:50
fgd

Orhangazi Devlet Hastanesi için yeni inşa edilen modern binada tüm çalışmalar tamamlandı. Çevre düzenlemeleri de Orhangazi Belediyesi tarafından yapılan yeni hastane binasının 25 Temmuz’dan itibaren hizmet vermeye başlayacağı kaydedildi. Hastane 23-24 tarihlerine rastlayan hafta sonu taşınma işlemlerini tamamlayacak.

BURSA'YA MODERN BİR HASTANE DAHA ORHANGAZİ DEVLET HASTANESİ 25 TEMMUZ'DA FAALİYETE BAŞLIYOR
Orhangazi Devlet Hastanesi 25 Temmuz’dan itibaren yeni binasında hizmet vermeye başlıyor. Orhangazi’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından yapımı 2 yılda tamamlanan ve tüm düzenlemeleri biten Yeni Hastane binası, 25 Temmuz tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayacak.

BURSA'YA MODERN BİR HASTANE DAHA ORHANGAZİ DEVLET HASTANESİ 25 TEMMUZ'DA FAALİYETE BAŞLIYOR
Orhangazi Devlet Hastanesi’nin son yapılan düzenlemelerinin ardından Orhangazi Belediyesi hastane iç yolları, çevre düzenlemesi ve yeşillendirme çalışmalarını da tamamladı. Orhangazi Devlet Hastanesi 23-24 Temmuz tarihlerinde taşınma işlemlerini gerçekleştirecek. 25 Temmuzdan itibaren ise hastane artık yeni binasında hizmet vermeye başlayacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>