Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

Bursa’ya bir ödül de EMİTT’ten

Bursa Valiliği bu yıl 20.düzenlenen,Uluslararası turizm sektörünün ileri gelenlerini buluşturan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı(EMITT)’nda “En Etkin Organizasyon ve İşbirliği” ödülüne layık görüldü.

01 Şubat 2016 Pazartesi, 10:57
vali

Son yıllarda Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediyeleri, STK’lar ve Bursalı turizm yatırımcıları ile birlikte Bursa’yı dünyanın en etkin “Marka Şehri” yapma yolunda başarılı organizasyonlara imza atan Bursa Valiliği aldığı ödüllere bir yenisini ekledi.

EMITT 2016 Fuarında “Şehrin 5 Hali” temasıyla uluslararası düzeyde dikkatleri üzerine çeken Bursa Valiliği Beylikdüzü- TÜYAP’tan “En Etkin Organizasyon ve İşbirliği” ödülü ile ayrıldı.

emitt ödül

“En Etkin Organizasyon ve İşbirliği” ödülünü Bursa Valiliği adına alan Vali Yardımcısı Yunus Fatih Kadiroğlu:”Öncelikle Ulu Şehir’in tanıtımı için bu fuara emek veren tüm arkadaşlarımızı ve proje ortaklarımızı Sayın Valimiz Münir Karaloğlu adına kutluyorum. Aldığımız bu ödül Bursa’mızı turizmde hak ettiği noktaya getirmek için doğru yolda yürüdüğümüzün nişanesidir.”şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>