Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Bursa’ya 3 trilyon hibe

Bursa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, 5 tarım projesine bakanlık tarafından 3 milyon 22 bin 452 lira hibe verileceğini açıkladı.

29 Temmuz 2015 Çarşamba, 12:36
kiraz

Bursa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, 5 yatırım projesine verilecek tahmini hibe miktarını 3 milyon 22 bin 452 lira olarak belirledi. Doğal kaynaklar ve çevrenin korunması dikkate alınarak kırsal alanda refah seviyesinin yükseltilmesi, küçük ve orta ölçekli işletmelerin desteklenmesine yönelik kırsal kalkınma yatırımları programı hakkında tebliğ yayımlandı. Bakanlık tarafından programa alınması uygun bulunan başvurular bakanlık internet sitesinde ilan edildi. Bursa İl Müdürlüğü, “Tebliğ uyarınca uygun görülen yatırım projesi sahiplerine yazılı tebligat yapılacak. 5 yatırım projesine sağlanacak tahmini hibe miktarı 3 milyon 22 bin 452 lira olarak belirlendi” diye açıklamada bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>