Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Bursasporlu futbolcular geri dönüşü anlattı…

24 Ocak 2016 Pazar, 18:42
20964_genis

Gaziantepspor maçının ardından futbolcular Faty, Dany ve Furkan Soyalp açıklamalarda bulundu.

Faty: ‘’ Çok iyi mücadele ettik’’

Orta saha oyuncusu Ricardo Faty maçın ardından yaptığı açıklamada saha koşullarının iyi futbol oynamaya müsaade etmediğini söyledi.

Faty, “Doğrusunu söylemek gerekirse en önemli şey sonuçtu. Saha koşullarına bakarsak mücadele gücümüzün ortaya çıkarması ve sonucu çıkartacak hamleleri göstermemiz önemliydi. Çok iyi bir mantaliteye sahip olduğumuzu gösterdik. Geriden geldik. Gaziantepspor’u da tebrik ediyorum. Bu zorlu saha şartlarında onlarda çok iyi mücadele etti. Kazandığımız için mutluyuz” dedi.

Dany: ‘’ Sonuca gitmek bizim için çok önemliydi’’

Tecrübeli defans oyuncusu Dany Nounkeu ise “İki takımda bugün takdire şayan bir performans ortaya koydu. Onları da tebrik ediyorum. Zor maç oldu. Biz kendimizi bir kere daha gösterdik. Devre arasına 1-0 mağlup girdik. Daha sonrasında iyi bir mantalite ortaya koyduk. Sonuca gitmek bizim için çok önemliydi. Kazandığımız için çok mutluyuz” dedi.

Furkan Soyalp: ‘’ 11 Kişi tek vücut olduk’’

Genç futbolcu Furkan Soyalp ise “İki takımı da tebrik ediyorum. Sahayı temizleyen Gaziantepspor taraftarlarına da çok teşekkür ediyorum. Onlar sayesinde maç oynandı. Bugün 11 kişi sahada tek vücut olduk. Biz iyi bir takımız. Sahada çok iyi savaşıyoruz. Çok daha iyi olacağız” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>