Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Bursaspor’da sular durulmuyor…

Bursaspor’da kongre üyeleri tarafından ibra edilmeyen Recep Bölükbaşı yönetiminin mahkemede hesap vermesi için bazı üyelerin adliyede dilekçe verdiği konuşulurken, yeni yönetimin göreve gelir gelmez ağır bir yükle karşılaştığı ortaya çıktı. Başkan Ali Ay, kulübün Haziran sonuna kadar ödemesi gereken borcun 170 milyon lira olduğunu ifade ederken, yapılan incelemelerde hayatın olağan akışına aykırı bazı davranışlar da ortaya çıktı.

22 Ocak 2016 Cuma, 09:55
sivok bursaspor sevinc

Bursaspor yönetiminin, Villareal’e transfer olan forvet oyuncusu Cedric Bakambu’nun menajerine 400 bin Euro peşin ödeme yaptığı öğrenildi. Geçtiğimiz sezon Bursaspor’un hücum hattındaki en önemli kozlarından biri olan Fransız oyuncu Cedric Bakambu’nun İspanyol kulübü Villareal’e transfer olmasının ardından, yeşil-beyazlı yönetimin, Bakambu’nun menajerine 400 bin Euro peşin ödeme yaptığı belirtildi. Recep Bölükbaşı yönetiminde futbolcularla yapılan uzun süreli kontratlar yeniden inceleniyor. Bursaspor yönetiminin ilk incelemeleri tamamlamasının ardından, uzman denetçilerin hazırladığı raporu resmi siteden kamuoyuna duyuracağı öğrenildi. Bursaspor’un yeni yöneticileri, “Transfer yapılırken menajere komisyon bilinen bir şeydi. Ancak ilk kez bir futbolcu gönderilirken menajere ödeme ile karşı karşıyayız” dediler.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>