Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Bursaspor’da Serdar Aziz zirvesi…

Bursaspor kaptanı Serdar Aziz’in menajeri Haluk Canatar, dün yönetimle bir araya gelerek, İtalyan takımlarının başarılı stopere olan ilgisini iletti. Inter’in yanı sıra, Roma, Fiorentina ve Milan oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor.

02 Ocak 2016 Cumartesi, 08:03
serdar aziz

Bursaspor kaptanı Serdar Aziz’in menajeri Haluk Canatar, dün yönetimle bir araya gelerek, İtalyan takımlarının başarılı stopere olan ilgisini iletti. Inter’in yanı sıra, Roma, Fiorentina ve Milan oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor.

YÖNETİMLE GÖRÜŞÜLDÜ

Bu sezon gösterdiği performansla A Milli Futbol Takımı’nın vazgeçilmezleri arasına giren Serdar Aziz, önceki günlerde menajeri aracılığıyla kariyerine farklı bir yön çizmek istediğini bildirmişti. Özellikle İtalyan kulüplerinin kıskacında bulunan Serdar için oyuncunun menajeri Haluk Canatar, dün Bursa’ya geldi. Özlüce Tesisleri’nde Yeşil Beyazlı yönetimle görüşen Canatar, oyuncuya İtalya’dan teklifler geldiğini bildirdi.

INTER ISRARLI AMA

Pazartesiden itibaren İtalyan takımlarından teklifler geleceğini yönetime söyleyen Haluk Canatar, burada aracı konumunda bulunmak istemediğini ve bu kulüplere doğrudan Bursaspor ile irtibata geçmeleri gerektiğini ileteceğini belirtti. Başarılı stoper için Inter’in istekli olduğu ancak yabancı sınırlaması sebebiyle dünya devi kulübün sıkıntı yaşadığı belirtildi. Inter’in yanı sıra bir başka Milano ekibi Milan ile birlikte Roma ve Fiorentina da Serdar Aziz’i kadrosuna katmak için istekliler.

YURTİÇİ YOK

Yaşanan gelişmelerin ardından konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Haluk Canatar, İtalyan ekibinin ilgisini doğrularken, yurtiçinden birçok takımın Serdar Aziz ile ilgili istekli olduğunu ancak, bu durumun Serdar Aziz’in kariyerini etkileyeceğini savundu. Canatar; “Yurtiçinden gelecek tekliflerle ilgili yönlendirebileceğimiz merci Bursaspor kulübüdür. Bizim böyle bir isteğimiz ve amacımız yok. Serdar eğer Bursaspor’dan ayrılacaksa kariyerine Avrupa’da devam etmek istiyor” dedi.

BOLOGNA VE GENEO’YA RET

Bursaspor’un başarılı stoperi Serdar Aziz için birçok İtalyan kulübü devreye girmiş durumda. Serie A’da alt sıralardan kurtulma hesabı yapan Bologna ve Genoa, Serdar konusunda ısrarlı davranırken, futbolcunun kariyerine bu kulüplerde devam etmek istemediği öğrenildi. İki takımdan gelen teklif bu sebepten dolayı reddedildi.

Serdar Aziz bu sezon çok farklı

Volkan Şen ve Ozan İpek’in takımdan ayrılmasıyla takımda birinci kaptan olan Serdar Aziz, istikrarlı performansıyla dikkat çekiyor. Yeşil Beyazlılar sıkıntılı bir dönemden geçerken, Serdar oynadığı futbolla taraflı tarafsız herkesi kendine hayran bıraktırıyor. Serdar sakatlıkların haricinde bu sezon maç kaçırmazken, biri kupada olmak üzere 17 karşılaşmada forma giydi.

Kaynak. Bursa Hakimiyet Gazetesi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>