Son Dakika
25 Ekim 2016 Salı

Bursaspor’da istifa…

Bursaspor’da altyapının başındaki isim Mesut Ünal, görevinden istifa etti.

13 Ekim 2015 Salı, 11:33
bursaspor logo

Bursaspor’da önceki gün Başkan Recep Bölükbaşı’nın yaptığı açıklamalar bir istifayı beraberinde getirdi. Hali hazırda Yeşil-Beyazlı altyapıda Gençlik Geliştirme Proje Sorumlusu olarak görev yapan Mesut Ünal, Bölükbaşı’nın “Altyapıyla ilgili bazı sıkıntılarımız vardı. Gençlik Geliştirme Proje Sorumluluğu görevi için Taygun Erdem’le anlaştık. Salı günü sözleşme imzalayacağız. Altyapıya yeni bir vizyon katmak istiyoruz” şeklindeki sözleri üzerine yazılı bir açıklama yayınlayarak görevinden ayrıldığını duyurdu.

Ünal’ın açıklaması şu şekilde:

“Kulübümüzde planlanan yeni altyapı organizasyonunun anlayışıma uygun olmamasından dolayı yaklaşık 15 aydır onurlu bir şekilde sürdürdüğüm görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Bundan sonraki süreçte de hiçbir çıkar gözetmeyen büyük Bursaspor camiasının bir parçası olmaya devam edeceğimi belirtirken, Biz görevdeyiz diye sporcularını, evlatlarını Bursaspor altyapısına gönderen kulüp başkanlarından, teknik adamlardan ve velilerden özür dilerim. Görevde kaldığımız sürede gücümüzü haktan aldık ve adalet kılıcıyla uygulamalar yapmaya çalıştık. Bursaspor’un büyüklüğüne yakışır çabalarımızda yanımızda olan herkese ayrıca teşekkür ederim.

Saygılarımla.
Mesut Ünal”

Kaynak: Bursasporakademi.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>