Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Bursaspor’a Vali morali…

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve yönetim kurulunu Özlüce Tesisleri’nde ziyaret etti.

03 Mart 2016 Perşembe, 15:51
41090_on

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve yönetim kurulunu Özlüce Tesisleri’nde ziyaret etti. Ziyarette konuşan Karaloğlu, Başkan Ali Ay ve yönetim kuruluna başarılar diledi.

Bursaspor’un kentin çok önemli bir markası olduğuna işaret eden Karaloğlu, “Bursaspor’un başarısı kentte herkesin motivasyonunu yükselten faktördür. Yönetiminizin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

Ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay da, öncelikle kulübün mali açıdan iyi bir noktaya gelebilmesi için çaba gösterdiklerini söyledi.

Taraftarların şeffaf, dürüst ve doğruyu söyleyen bir yönetim istediğini ifade eden Ali Ay, “Ekip arkadaşlarımla birlikte yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Ben sabah 10.00’da tesislere geliyorum, 22.00’ye kadar çalışıyorum. Biz bu işin üstesinden geleceğiz ve takımı istenilen seviyeye getireceğiz” diye konuştu.

Ali Ay, Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri’nin bulunduğu bölgeye Spor Lisesi yapmayı planladıklarını anlatarak, bu konuda Vali Karaloğlu’ndan destek istedi.

Konuşmaların ardından Vali Münir Karaloğlu, Ali Ay ve yöneticiler, antrenman sahasına inerek antrenmanı takip etti. Karaloğlu, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, kaptanlar Serdar Aziz ve Şamil Çinaz aracılığıyla yeşil-beyazlı takıma başarılar diledi ve yanlarında getirdikleri baklavayı takdim etti.

41087_on 41096_on 41083_on 41084_on

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>