Son Dakika
25 Ekim 2016 Salı

Bursaspor’a şampiyonluk sokağı geliyor

Karacabey Belediye Başkanı’na ziyarette bulunan Karacabey Bursasporlular Derneği başkanı ve üyeleri ilçede Bursaspor Şampiyonluk Sokağı olmasını talep ettiler.

14 Nisan 2015 Salı, 21:11
0

Karacabey Bursasporlular Derneği, İlçe Belediye Başkanı Ali Özkan’a ziyarette bulundu. Dernek Başkanı Vahap Aka, Dernek Onursal Başkanı Ahmet Karakiraz ve üyeler Bursaspor başta olmak üzere ilçe sporu hakkında görüş alışverişinde bulundu. Görüşmede ayrıca dernek yönetimi olarak 2009-2010 sezonunda Bursaspor’un şampiyonluk kutlamalarının başladığı sokak olan Tavşanlı Mahallesi, 76. Sokak’ın adının “Bursaspor Şampiyonluk Sokağı” olarak değiştirilmesi talep edildi. Bu talebe sıcak baktığını belirten Başkan Ali Özkan da durumu ilgili komisyona havale edeceklerini ve gereğinin yapılmasını sağlayacaklarını ifade etti. Gerçekleşen görüşmenin sonunda Dernek Başkanı Vahap Aka, Başkan Ali Özkan’a Bursaspor rozetini bizzat takdim etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>