Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Bursaspor taraftarları umre yolcusu

Bursaspor’un taraftar grubu Teksas üyesi 54 kişi, belediyelerin ve iş adamlarının katkılarıyla umreye gönderildi.

27 Mayıs 2015 Çarşamba, 17:55
0

Bursaspor’un ateşli taraftar grubu Teksas, sosyal sorumluluk projesi kapsamında 54 taraftarını umreye gönderdi. Merinos önünde toplanan taraftarları, aileleri helalleşerek yolcu etti. Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından yapılan dua ile otobüslere bindirilen taraftarların heyecanlı oldukları gözlendi.
Teksas Tribün Lideri Selim Kurtulan, Teksas tribünleri olarak 2005 yılından bu yana taraftarları umreye gönderdiklerini belirterek, “Bu yıl da toplam 54 arkadaşımızı belediyelerimizin ve iş adamlarımızın katkılarıyla umreye yolcu ediyoruz. Gençleri umreye götürmeye, topluma insanları kazandırmaya çalışıyoruz. Belediye başkanlarımıza, iş adamlarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah bu sayı önümüzdeki yıl atar ve 100 kişi götürürüz. Kutsal topraklara gitmek isteyip de gidemeyen çok sayıda insan var. Maddi durumları yok. Biz de onları götürmeye çalışıyoruz. Bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>