Bursaspor taraftarından acı haber

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ın iki gün önce ziyaret ettiği Bursaspor´un fanatik taraftarı İnegöllü Adnan İncebay hayatını kaybetti.

10 Ekim 2015 Cumartesi, 15:25
salam

Geçen perşembe günü Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursaspor yöneticisi Sezai Çelik ile birlikte, Bursaspor´un fanatik taraftarı olan ve amansız hastalığa yakalanan 43 yaşındaki Adnan İncebay´ı İnegöl´deki evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulunmuştu. Ziyaretten büyük memnuniyet duyan İncebay, “Bundan daha güzel ne olabilir? Çok mutlu oldum. Çok çok teşekkür ederim. Bursaspor´un fanatik taraftarıyım” demişti.
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise, Adnan´ın çok iyi bir Bursaspor taraftarı olduğunu bildiğini söyleyerek, İncebay’a kendi imzaladığı Bursaspor formasını hediye etmişti.
İKİ GÜN DAYANABİLDİ
Geçen perşembe günkü ziyaretten iki gün sonra acı haber geldi. Taraftar İncebay, bugün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>