Bursaspor taraftarı yine yok

Bursasporumuz 5 Nisan Pazar günü saat 13:00’te ligde zor durumda olan K.Erciyesspor ile karşılaşacak.

04 Nisan 2015 Cumartesi, 08:36
bilet stad taraftar

Yeşil Timsahlar genellikle cuma,cumartesi ve pazartesi günleri ve tuhaf saatlerde maçlarını oynadığından taraftarların dillerinden düşürmediği bu saatte, bugün maç olurmu federasyona itiraz edilsin gibi cümleler bu hafta edilmiyor. Fakat tam sayısı 38.314 olan pasolig kart sahibinin pazar günü saat 13:00’te olan ve havanında iyi olacağı tahmin edilen bu maçta yine tribünler boş bırakılıyor.

Şenol hocanın kalıp kalmama konusunda kararsız olduğu, takımdaki yıldız oyunculara her takımdan teklif geldiği, kulübün her türlü kaynakları sorgusuzca sattığı, takımımızın tarihinde en çok milli takıma oyuncu yolladığı bu sezonda taraftarın her zamankinden daha gerekli olduğu bu haftalarda yaklaşık sadece 2000 bilet satılması herkeste şaşkınlık yarattı. Taraftar hala neyi bekliyor? Pasolig olmasa yine son yıllardaki gibi acaba maksimum 15.000 kişiye mi oynayacaktık? Tribünlerin dolması için şampiyonluk yarışında olmamız mı yoksa düşme hattında olmamız mı gerekiyor?

#Ebiletehayır

Kaynak. Bursasporum.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>