Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Bursaspor kongresi ne zamana ertelendi

Bursaspor’un bugün yapılması planlanan olağan kongresi çoğunluk sağlanamadığı için 16 Mayıs Cumartesi gününe ertelendi.

07 Mayıs 2015 Perşembe, 19:26
bursaspor logo

Bursaspor’un 51. olağan kongresi, yeterli çoğunluğun sağlanamaması sebebiyle ertelendi. Genel kurulda Mesut Mestan, Recep Bölükbaşı, Timur Noyan ve Cüney Özkan Bursaspor başkanı olabilmek için yarışacak. Bugün saat 15.00’te Nilüfer Spor Salonu’nda yapılması gereken toplantı için hazirun cetveline 23 üye imza attı.
Bin 986 kişinin toplanmaması üzerine açıklama yapan Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Kadir Şenkaya, “Bursasporumuzun 51. genel kurulunu bugün yapamadık. Bugüne kadar 1 defa birincide toplanabilen kongremiz bugün toplanamadı. Kongre ayın 16’sında yapılacak. 4 başkan adayına da başarılar diliyoruz. Hangisi hayırlıysa onun gelmesini diliyoruz. Salonda bölünme ve ayrılma olacak şeklinde dedikodular aldım. Bunlar salonda kalır. Genel kurulun seçeceği başkan Bursaspor’un başkanıdır. Mağlup olan arkadaşların seçilen başkanı kutlaması gerekir. Ben de böyle olacağını umuyorum” dedi.
Öte yandan toplantıya üç başkan adayı iştirak ederken, Timur Noyan ise katılmadı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>