Bursaspor için tarihi gün

Bursaspor camiası salı gününü merakla ve heyecanla bekliyor.

13 Nisan 2015 Pazartesi, 10:02
bursaspor logo

Bursaspor yarın tarihinin en önemli günlerinden birini yaşayacak. Bursaspor önce Cas’ta men cezasını kaldırmak, ardından da çeyrek final rövanş karşılaşmasında Gençlerbirliği önünde yarı final için ter dökecek.

M’Besuma transferi, maaş sorunları nedeniyle UEFA tarafından cezalandırılan ve ardından bu cezayı tekrar gerçekleşmemesi şartıyla erteleten Bursaspor, geçtiğimiz sene yapılan transfer hataları ve bu sene yaşanan maddi sıkıntılar nedeniyle oyuncuların maaşlarının yatırılmasında gecikmiş, UEFA tarafından 1+1 yıl ve 200 bin euro para cezasına çarptırılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde maaşların yatırılması, futbolculara çekler verilmesinin ardından +1 yıllık ceza ihtimalinin kalktığı açıklanmıştı. Recep Bölükbaşı ve görevlendirilen avukat grubu 14 Nisan Salı günü Bursaspor’un aldığı ana 1 yıllık cezayı da kaldırmaya çalışacak. Recep Bölükbaşı ve beraberindeki grup davadan umutlu olsa da cezanın tamamen kalkması olası görülmüyor.

Kaynak. Bursasporum.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>