Bursaspor için beyin fırtınası

29 – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve 3 gün sürecek Bursaspor Çalıştayı’nın programı bugün Havva Aslanoba Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Uygulama Oteli’nde yapıldı.

29 Mayıs 2015 Cuma, 23:44
bursaspor çalıştayı

Açılış programına Başkan Recep Bölükbaşı, Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman, Yönetim Kurulu Üyesi Osman Malakçı, Divan Başkanlık Kurulu Yöneticisi Galip Sakder, Gençlik Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Muhsin Özlükurt’un yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Bursasporlular Derneği Başkanı ve Çalıştay düzenleme kurulu üyesi Levent Batur şunları söyledi; “Sayın Protokol, sevgili basın mensupları, saygıdeğer çalıştay üyeleri hepiniz çalıştayımızın açılışına hoş geldiniz. Öncelikle bu çalıştay organizasyonunu hazırlarken bize yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Bursasporlular Derneği olarak Bursa’da bizi herkes tanıyor. Bursa dışından gelen konuklarımız var. Bu ilk günümüz, çalıştayımız 3 gün sürecek. Yaklaşık 80 kişilik bir konuk kadromuz var. Bilim adamlarımız var medya dünyasından dostlarımız var, çok geniş bir konuk kadromuz var. Bu çalıştayı tertip etmemizin ana nedenlerinden biri Bursasporumuzu belli platformlarda daha yukarıya taşıyabilmek gibi bir misyon üstlenmemiz. Bir diğer temel amacımız da Bursaspor’un lobisini yapabilmemiz. Bu çalıştay Bursasporumuza fayda sağlayacaktır. Bursasporlular Derneği ikinci başkanı Erhan Başoğlu’nun diyalogları sonucu bu çalışmaya başladık. Uludağ Üniversitesi’nin önde gelen isimlerini projeye dahil ettik. Beyin fırtınası yaptık, fikir jimnastiği yaptık. Burada bir temamız var, bu tema “konjonktürel şampiyonluktan sürdürebilir başarıya” biz bu sürdürebilir başarıyı nasıl yakalarız onu tartışacağız. Sayın Başkanımıza, yönetimimize bir bakış açısı sunabilmek, bir ışık tutabilmek istiyoruz. 3 gün boyunca misafirlerimiz ile bunları tartışacağız. Sonuçlarını ve faaliyetlerimizi Bursasporumuza sunacağız.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>