Bursaspor camiası 16’ya kilitlendi

Bursaspor Kulübü’nün 51’inci Olağan Genel Kurulu, dün yeterli çoğunluk sağlanamaması sebebiyle 16 Mayıs’a ertelendi. Bu tarihte çoğunluk aranmayacak.

08 Mayıs 2015 Cuma, 09:25
0

Bursaspor’da beklenen oldu. Yeşil Beyazlı kulübün dünkü Olağan Genel Kurulu, yeterli çoğunluk (2650 kişi) sağlanamaması sebebiyle 16 Mayıs’a ertelendi. Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, kongrenin yapılacağı Nilüfer Spor Salonu’nda yaptığı açıklamada; “23 üyemizin geldiğinden dolayı kongremiz 16 Mayıs’a ertelendi. 4 başkan adayımıza da hayırlı olmasını dilerim” dedi. Ayrıca Şankaya, 11 Mayıs’taki divan toplantısında başkan adaylarına 10 dakikalık konuşma süresi tanınacağını sözlerine ekledi.

ÇOĞUNLUK ARANMAYACAK

16 Mayıs’ta saat 15.00’te başlayacak ve yeterliği çoğunluğun aranmayacağı genel kurulda Bursaspor Kulübü’nün 5297 üyesinden 3968 üye oy kullanabilecek. Yönetmelik gereği yeni üye olan 1030 ve üyeliği askıda bulunan 299, toplamda 1329 kişi oy kullanamayacak. Kongrede mevcut başkan Recep Bölükbaşı, Timur Noyan, Mesut Mestan ve Cüneyt Özkan başkanlık için birbirleriyle yarışacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>