Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Bursaspor büyüyor

Güllük Bursasporlular Derneği törenle açıldı.

11 Nisan 2015 Cumartesi, 06:35
gulluk

Güllük Mahallesi’nde gerçekleşen dernek açılışına, Başkan Recep Bölükbaşı, Altyapı ve Futbol Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Turan, Altyapı Koordinatörü ve U21 takımının çalıştırıcısı Mesut Ünal, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdülkadir Karlık ve Bursasporlu taraftarlar katıldı.

Açılışta konuşan Recep Bölükbaşı, taraftar derneklerin Bursaspor için önemli olduğundan bahsederek sözlerini şöyle sürdürdü; “Burada olmaktan onur duydum. Nazik davetinizden ötürü çok teşekkür ederim. Bursaspor camiası çok büyük bir camia, bu şekilde mahalle nezdinde taraftarlar dernekleri açarak böyle bir ortamı camiamıza kazandırdığı için Güllük Bursasporlular Derneği Başkanı Ersel Kutu’ya ve yönetim kuruluna teşekkür ederim. Bursasporumuz gelecekte sizlerin sayesinde çok daha büyük başarılara imza atacak” dedi.

Güllük Bursasporlular Derneği Başkanı Ersel Kutu ise yaptığı konuşmada; “Güllük Mahallesine böyle bir dernek kazandırmaktaki amacımız burada yaşayan Bursasporlu arkadaşlarımıza yardımcı olmak. Başkanımız Recep Bölükbaşı ve Yönetim Kurulu’na tüm arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>