Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

Bursa’nın hızlı tren projesi çöpe gitti…Şimdi ne olacak?

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, hızlı tren projesinin yaşanan sıkıntılardan dolayı yeniden yapıldığını söyledi. 400 trilyon harcanan projede bir şanssızlık yaşandı, tüm projesil baştan yapılacak.

15 Şubat 2016 Pazartesi, 10:21
ŞAHİN'DEN HIZLI TREN AÇIKLAMASI AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ HÜSEYİN ŞAHİN: “ANCAK OSMANELİ HATTINDA SIKINTI OLURSA İNEGÖL DEVREYE GİRER”

Bursa medyasının duayen isimlerinden Ahmet Emin Yılmaz, bugünkü köşesinde gelinin durumu Vali Münir Karaloğlu’nun ağzından aktardı:

Olay Televizyonu’nda konuk ettiğimiz Her Açıdan programında Bursa’nın yatırımları ile ilgili bilgilendirme yapan Vali Karaloğlu, söz hızlı tren projesine geldiğinde, kendisine de ulaşan sorulara değindi ve şunu söyledi:
“Hızlı trenle ilgili zaman zaman ‘Durdu mu, olacak mı, olmayacak mı?’ diye soruluyor. Hayır öyle bir şey yok. 400 trilyon lira para harcandı, durması söz konusu değil, ama bir şanssızlık yaşadık.”

AHMET EMİN YILMAZ’IN YAZISININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>