Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Bursalılar dikkat…İzmir Yolu’nda yeni çalışma başlıyor….

Mudanya Kavşağı’nda stadyum bağlantısı için yeni bir çalışma başlayacak. Metro bazen kesilecek

16 Eylül 2016 Cuma, 11:03
mudanya yolu timsah arena

Yakın Çevre Yolu üzerindeki Demirtaş Kavşağı’nı 3 ayda bitirip açan Müteahhit Mithat Sencer Sağlık bu kez 63 gün kapalı kalan Mudanya Kavşağı’nı 48 iş gününde bitirip açarak rekor kırdı.
Sağlık konuştuğumuzda Bursalılara bir de mesaj verdi:
“Bursa’da trafiğin en yoğun olduğu bölgede, üstelik trafik içinde zor bir çalışma yaptık. Bursalılar sıkıntı çektiler, ama gösterdikleri sabırla bize çok önemli destek verdiler. O nedenle Bursa halkına teşekkür ediyorum.”
Ardından…
Timsah Arena’yı Crown Plaza Oteli önünden Mudanya Kavşağı’na bağlayacak bağlantı yolu yapımının bayram tatili sonrası başlayacağını ve bu yol için geceleri belli bir saatten sonra metronun İzmir Yolu hattının kesileceğini anımsatarak şunu da ekledi:
“Aynı sabır ve anlayışı başlayacağımız stadyum bağlantı yolunda da göreceğimize inanıyorum.”

Kaynak. Ahmet Emin Yılmaz
YAZILARIN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yorum

  1. hüsmen

    Eyl 16, 2016 at 13:21

    yapılan çalımalar için bursalı yöneticilere teşekkür ederiz (demirtaş kavağından yeşil şehir ismetiye yönüne gidiş şeridinin genişlemesi gerekirken daraltılmasının nedenini anlayabilmiş deyğiliz)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>