Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

Bursalılar dikkat…İki büyük ilçede sular kesilecek

Merkez Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde bazı semtlerde su kesintisi yapılacak

25 Temmuz 2015 Cumartesi, 09:10
su su kesintisi musluk bardak

 

 

YILDIRIM

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında, Yıldırım ilçesinde 27-28 Temmuz tarihlerinde su kesintisi uygulanacaktır. BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; altyapı çalışmaları nedeniyle Yıldırım İlçesi Millet Mahallesi ve civarında; 27-28 Temmuz tarihlerinde 08.00-18.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacak. Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların belirtilen zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

OSMANGAZİ

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında, Osmangazi ilçesinde 27 Temmuz-28 Ağustos tarihleri arasında su kesintisi uygulanacaktır.
BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; altyapı çalışmaları nedeniyle Osmangazi İlçesi Demirtaş Barbaros Mahallesi ve civarında; 27 Temmuz-26 Ağustos tarihleri arasında 08.00-18.00 saatleri arasında zaman zaman su kesintisi yapılacak. Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların belirtilen zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>