Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Bursalı şampiyon Kenan Sofuoğlu’nun takımında…

Türkiye Motocross Şampiyonası bitimine iki hafta kala birinciliğini ilan eden Bursalı Murathan Çetin, Dünya Şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu takımına girmeye hak kazandı.

17 Kasım 2015 Salı, 10:07
bursalı kenan sofuoğlu

Nizam Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi 7. sınıf öğrencisi olan Murathan Çetin, geçen hafta Kenan Sofuoğlu’nun Sakarya’nın Akyazı ilçesinde ismini taşıyan pistte 1 hafta süren antrenmanlarda katıldı. Türkiye Motokros Şampiyonu Murathan Çetin seçmelerde ilk defa hız motoru kullanmasına rağmen, Dünya Şampiyonu Sofuoğlu kurduğu “Geleceğin Yıldızları” takımında ilk üçe girmeye hak kazandı. Milli sporcu Sofuoğlu, genç yeteneklere 1 hafta boyunca deneyimlerini aktarırken, diğer yandan da seçtiği yetenekleri Türkiye Motosiklet Federasyonunun katkılarıyla Avrupa ve dünya şampiyonalarına hazırladı.

SPONSOR ARAYIŞLARI DEVAM EDİYOR.
Bu yıl motokros ve süpermoto yarışlarını takip edeceklerini belirten baba Ali Çetin, sponsor aradıklarını söyledi. Çetin, Ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmak için çok çalışması gerektiğini, Türkiye’yi temsil etmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>