Son Dakika
19 Şubat 2017 Pazar

Bursa’lı küçük Miray’dan acı haber!

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde, akciğer kanseri çocuk kurtarılamadı.

22 Ekim 2016 Cumartesi, 12:49
20161022AW880333_01

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde, akciğer kanseri çocuk kurtarılamadı.

KÜÇÜK MİRAY KANSERE YENİLDİ
Orhangazi’nin Yeniköy Mahallesi’nde yaşayan Pişkin ailesinin 3 çocuğundan en büyüğü olan 11 yaşındaki Miray, 2 yıldır akciğer kanseri tedavisi görüyordu. Ortaokula kaydı yapılan Miray, hastalığı sebebiyle düzenli olarak okula gidemiyordu. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde zaman zaman ameliyat olan Miray, önceki akşam fenalaşınca hastaneye kaldırıldı, ancak kurtarılamadı.
Küçük yaşta hayata veda eden Miray Pişkin, Yeniköy’de göz yaşları içinde toprağa verildi. Bir otomotiv şirketinde işçi olarak çalışan baba Nedim Pişkin’i acı gününde mesai arkadaşları yalnız bırakmadı. Cenazeye mahalle sakinlerinin yanı sıra Orhangazi Belediye Başkanı AK Partili Neşet Çağlayan da katıldı. İki ay içinde hem babası Osman Pişkin’i, hem de evladı Miray’ı kaybeden Nedim Pişkin’i yakınları teselli etmeye çalıştı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>