Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Bursalı gazi teğmen onur konuğu oldu…

Genelkurmay Başkanı’nın şehit ve gazi ailelerine verdiği iftarın onur konuğu Bursalı Furkan Teğmen’di

20 Haziran 2016 Pazartesi, 11:34
furkan teğmen

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ın şehit aileleri ve gazi ailelerine verdiği iftara Mardin’deki patlamada yaralanan Bursalı Teğmen Furkan Düzen de katıldı. Düzen, Genelkurmay Başkanı Akar’ın yanında oturdu.
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kuvvet Komutanları ve Ankara Garnizonu´nda görev yapan general ve amirallerin katılımı ile geçen hafta Gazi Orduevi´nde gaziler ve aileleri onuruna iftar yemeği verdi. Orgeneral Akar, iftar öncesinde yaptığı konuşmada, “Türk Silahlı Kuvvetleri dün de, bugün de kendisine verilen görevleri, yasalar çerçevesinde sorumluluklarını büyük bir dikkatle, büyük bir itina ile yerine getirmektedir, getirmeye devam edecektir. Subayımızla, astsubayımızla, uzmanlarımızla, korucumuzla ve polisimizle ben inanıyorum ki yenemeyeceğimiz, alt edemeyeceğimiz, üstesinden gelemeyeceğimiz terör ve terörist yoktur” dedi.
20 Mart 2016 tarihinde Mardin´in Nusaybin ilçesinde Jandarma ve Polis Özel Harekat Polisi’nin düzenlediği operasyonlar sırasında yaşanan patlamada yaralanan İnegöllü Teğmen Furkan Düzen de, Genelkurmay Başkanlığının verdiği iftara katıldı. Genelkurmay Başkanı Akar, Furkan Teğmen’e hemen yanında yer vererek, beraber iftar yaptılar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>