Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Bursalı bakkal AVM’ler ile böyle rekabet ediyor

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde büyük alışveriş merkezlerine karşı ‘Alo Alışveriş Hattı’nı kurdu. Market sahibi akıl edilen sistemle, vatandaşlar ev ve iş yerlerinden çıkmadan alışverişin keyfini çıkarıyor.

06 Temmuz 2015 Pazartesi, 14:50
moto market

Yenişehir’de siteler bölgesinde bulunan Çakar Market’in sahibi alışveriş merkezleri ile savaşa bilmek için ‘Alo Alışveriş Hattı’nı kurdu. Alo alışveriş hattına ilçe sakinleri yoğun ilgi gösterirken, Yenişehir’de ilk kez bu sistemi kuran market sahibi İbrahim Çakar, kurduğu motosikletli kuryeler ile en geç 10 dakika içinde ev ve iş yerlerine siparişlerini ulaştırıyor.
Market sahibi Çakar, “Siteler bölgesinde evlerinden çıkamayan halkımızdan bu yönde bir talep aldık. Bizlerde gıda temizlik bakliyat ve diğer ürünleri 0 224 772 22 11 ve 0 538 250 75 25 numaralardan bir telefonla aldığımız siparişleri halkımızın kapısına teslim ediyoruz. Bu sayede halkımızın istek ve taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Aynı zamanda büyük marketlere karşı ayakta kalabilmek için mücadele ediyoruz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>